Çağrı Merkezi: 0850 302 29 05

Octomin 30 Bitkisel Kapsül Bağışıklık Güçlendirici

59,90 TL
79,90 TL
%25 İNDİRİM
Stok Kodu S1128
Marka Modaonur
Renk
Ürün Açıklaması
Açıklama

C vitamini, Selenyum, Çinko, D vitamini bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.

30 Adet kapsül içerir.

Vitamim C 1000 mg

Sambucus Nigra 25 mg

Betaglukan 25 mg

Vitamin D3 400IU

Çinko 10 mg

Selenyum 55 mcg

renklendirici, koruyucu, Gluten ve GDO içermez.


OCTOMİN NEDİR?

Octomin; Selenyum, Çinko gibi mineralleri, C ve D vitaminlerini, maya kaynaklı 1,3-1,6 Beta-glukan ve Kara Mürver bitkisinin meyve ekstresini içeren bakanlık onaylı gıda takviyesidir. Octominde kullanılan kapsül bileşeni bitkisel olup dünyanın en prestijli kapsül üreticisinden temin edilmiştir. Vitamin C normal enerji oluşum metabolizmasına, yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur.

Vcaps Kapsül Nedir?

Vcaps® kapsülleri, çok çeşitli sağlık bilincine sahip tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılayan ilk nesil vejetaryen(bitkisel) kapsüllerdir. Helal sertifikası, KO ve OU Koşer sertifikasına sahip olmakla beraber Vejetaryen ve Vegan Eylem Derneği tarafından onaylanmıştır. Vejeteryan beslenmeye dikkat eden supplement kullanıcıları için uygundur. Vcaps® kapsülleri GDO'suz proje onaylıdır, glutensiz ve koruyucu içermeyen - temiz etiketli bir kapsüldür. octomin içerisinde bulunan bileşenler, bağışıklıgın normal fonksiyonu, normal enerji oluşum metabolizmasina katkıda bulunur , normal yorgunluk ve bitkinligin azalmasına katkıda bulunur.

Octomin Hayvansal Jelatin içerir mi?

Octomin içerisinde Vcaps® markalı bitkisel kapsül kullanılmıştır.

Octomini bağışıklığı güçlendirir mi?

Octomin içerisinde bulunan C vitamini, Selenyum, Çinko ve D vitamini bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.

Octomin renklendirici, koruyucu, gluten, GDO’lu bileşen ihtiva eder mi ?

Octomin tatlandırıcı, renklendirici, koruyucu, gluten ve GDO içermez.

Octomini vejeteryanlar kullanabilir mi ?

Octominin içerisindeki Vcaps® kapsül bitkisel olup, ürün içerisinde herhangi hayvansal ürün bulunmamaktadır, vejeteryanlar için kullanımı uygundur.

Octomin Nerede Üretiliyor? (GMP VB LOGOLAR KULLANILABİLİR)

Octomin; GMP (İyi Üretim Uygulamaları), HACCP (Tehlike Analizi ve Kritik Kontrol Noktaları), ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 2200:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikalarına sahip yüksek teknolojik üretim alt yapısına sahip üretim tesisinde üretilmektedir.