Çağrı Merkezi: 0850 302 29 05

DEĞİŞİM & İADE

Değişim & İade

 

Modaayse.com'dan aldığınız ürünler maksimum 72 saat içerisinde  kargoya verilir ve Türkiye'nin en uzak noktasına(mobil bölgeler hariç) maksimum 3-7 iş günü içerisinde teslim edilir.

 

İade & Değişim Süreci Kaç Gündür?

Siparişin teslimatından sonraki  7 iş günü içerisindedir.

 

İade & Değişim Ücretli midir?

İade & Değişim talebiyle modaayse.com'a gönderdiğiniz ürünlerinde  firma kaynaklı tüm kargo masrafları firmamıza aittir.

İadelerde kargo ücretini karşılamanız durumunda iadeniz gerçekleşecektir.

Müşteri tarafından kargo ücreti karşılanmaz ise iade edilirken iade tutarından kargo ücreti kesintisi yapılacaktır.

 

İade & Değişim Nasıl Yapılır?

En yakın Sürat Kargo yada Yurtiçi Kargo şubelerine gidip, ürünleri Modaayse.com müşteri kodlarını söyleyerek  karşı ödemeli olarak göndermek istediğinizi söylemelisiniz.  

 

SÜRAT KARGO   ANLAŞMALI KURUM KODU:  1261282410

 

MNG KARGO       ANLAŞMALI KURUM KODU:  422885087

 

ile göndermeniz rica olunur.

 

Resmi Firma Adı ve Adresi Nedir?

ABAY ELEKTRONİK MAĞAZACILIK VE TİC. A.Ş. - MODAAYSE.'dur.

 

Ürünleri  Yurtiçi Kargo İle Gönderdim Şimdi Ne Olacak?

İade & Değişim işlemlerinin başlatılabilmesi için, öncelikle göndermiş olduğunuz ürünlerin bizlere ulaşması gerekmektedir. Ürünler bize ulaştıktan sonra değişim için aranacaksınız.

 

İade Edilen Ürünün/Ürünlerin Geri Ödemesi Ne Zaman Yapılır?

Her hafta Cuma günü iadeler yapılmaktadır. Ürünleriniz bize ulaştığı haftanın Cuma günü iadeniz yapılır. 

 

Modaayse.com’dan almış olduğunuz ürünleri yeniden satılabilirliğini kaybetmediği taktirde  20  TL Kargo ücreti ödemek koşulu ile herhangi bir sebep göstermeksizin  14 gün içerisinde değiştirebilirsiniz. Ürününün kusurlu olmasından dolayı değiştirmek istediğinizde, bu süre 30 gündür.


MNG KARGO 422885087 VEYA Sürat Kargo 1261282410 müşteri kodumuzla yapabilirsiniz baş bir kargo ile yapılan veya bilgi verilmeden yapılan gönderilen kabul edilmeyecektir.
Kesinlik bilgi verilmeden gönderilen kargolar işlem görmeyecektir.
Konu ile ilgili tüketici mahkemesine başvurabilirsiniz

SATIN ALMIŞ OLDUĞUM ÜRÜNLERİ NASIL DEĞİŞTİREBİLİRİM? 

Ürünü teslim aldıktan sonra 14 gün içerisinde, yeniden satılabilirliğini kaybetmemiş (kullanılmamış, tadilat görmemiş, kirlenmemiş, aksesuarları ile birlikte gönderilmiş) ürününüzü ya da ürünlerinizi aynı fiyatta olması şartı ile başka bir ürün/beden ya da aynı ürünün farklı renk ve beden seçenekleri ile değişim yapabilirsiniz. 

Modaayşe ürünlerde değişim yapılabilmesi için teslim alındığı aynı gün iade olarak kargoya verilmesi gerekmektedir. Tüm ürünlerimizde sadece değişim mevcuttur.

Ürünü değişim için firmamıza gönderirken sipariş numaranızı, adınızı, soyadınızı, telefon numaranızı ve neden değişim yapmak istediğinizi belirten bir kağıt koymanız gerekmektedir. Yurtiçi ve Surat  ile karşı ödemeli olarak gönderdiğiniz ürünler elimize geçtikten sonra en geç 72 saat içerisinde değişimi sağlanarak tarafınıza gönderimi sağlanacaktır. 

Yurtdışı siparişlerinde değişim mevcut değildir. 

 

KAPIDA ÖDEME İLE ALDIM, PAKETİ TESLİM ALMAZSAM NE OLUR? 

Hakkınızda yasal işlem başlatılır. BU ÖDEME ŞEKLİ İLE SİPARİŞ VERDİĞİNİZDE, SİPARİŞ VERİP TESLİM ALINMAMA DURUMUNDA HAKKINIZDA YASAL İŞLEM BAŞLATILACAĞINI KABUL ETTİĞİNİZİ BEYAN ETMEKTESİNİZ. Ürün teslim alınmazsa satış sözleşmesi, onay alınması için telefon görüşmesi kayıtları, sipariş esnasında kullanılan bilgisayar-telefon yer adresi (IP / MAC ADRESİ) delil olarak kullanılarak; Kapıda ödeme imkanını kötüye kullanma, tedarikçi, kargo, ve paketleme görevlisini gereksiz kullanma ve işgücünü yavaşlatma sebepleriyle; kargo masrafları, işletme masraflarının tamamının yasal yollarla tazmini için hukuki işlem başlatılır. Alıcı kapıda ödemeli olarak satın aldığı ve teslim almayarak şirketi zarara uğrattığı her malın ve kargo dahil fatura tutarının en az kırk (40) en fazla doksan (90) katı kadar tazminat bedelini modaayşe.com sahiplerine peşinen ödemeyi resmen beyan eder. 

 

SİPARİŞİMİ NASIL İPTAL EDEBİLİRİM? 

Siparişiniz kargoya verilmemiş ise aynı gün içerisinde +90 850 302 29 05 telefon numaramıza Whatsapp’dan yazarak durumunu öğrenebilir ve iptal işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer kargoya verilmiş ise iade şartları geçerlidir. 

 

LÜTFEN DİKKAT: 

Kargo tutanağını imzalamadan önce kargo paketinizin taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını kontrol ediniz. Kargo paketinizde herhangi bir nedenden dolayı hasar var ise teslimatla ilgili hiçbir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kargonuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürün / ürünler derhal gönderilecektir. Kargo paketi hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden modaayse.com sorumlu değildir.