Çağrı Merkezi: 0850 302 29 05

KULLANIM KOŞULLARI

Kişisel Verilerin Korunması

GİZLİLİK:

Modaayse.com müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş,telefon,e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.

Modaayse.com sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında sadece Modaayse.com bünyesinde kullanılmaktadır.

Modaayse.com üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Modaayse.com müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla Modaayse.com iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

ÖDEME GÜVENLİĞİ:

Ayrıca Modaayse.com'da ‘’Secure Sockets Layer’’ (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır.SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelenip gönderilmektedir.Ödeme sayfasında istenilen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Modaayse.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında görülmemektedir vede tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin Modaayse.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.Sitemizde  SSL güvenlik sertifikası ile %100 güvenilir alışveriş yapabilirsiniz.

Saygılarımızla Modaayse.com